Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Dokuz Eylül Mah. Hava Eğitim Yolu No:12/C Gaziemir/İzmir adresine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Hacim olarak büyük ürünlerin teslim süreleri 3-15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bu tür ürünlerin gönderimi Lojistik firması ile gönderilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bu site aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ayrıca Fiziki mağazamızda ve Pazaryeri platformlarında satış yapılmaktadır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.  Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise müşteri bilgilendirilir. Müşteri tedarik edilmesini talep ederse en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ürünlerimiz kargo şirketinden teslim edilmeden önce 3 ayrı birim tarafından kontrol edilir, kargoda hasar almayacak şekilde özenle paketlenerek kargo firmasına teslim edilir. Buna rağmen ürünlerin kargoda hasar alma ihtimali söz konusu olduğundan dolayı ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken, görevli yanında paketi açarak ürünün hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer herhangi bir hasar var ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespit tutanağı olmayan siparişlerde iade ve değişim talepleri dikkate alınmayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR