Starwood
Sepetim
 300₺ ve Üzeri Alışverişlerde  KARGO BEDAVA                     Peşin Fiyatına 9'a Varan Taksit Seçenekleri                   Stoktan Aynı Gün Teslimat

YAPI VE İNŞAAT

Kategori Tanımı

Yapı ve İnşaat
İnşaat yapımında ilk ve en önemli adımlardan biri inşaat malzemelerinin seçilmesidir. Bu malzemeleri genellikle inşaatın proje mimari tasarım aşamasında belirler. Fakat bu ön tespit sadece birim fiyatın belirlenmesi için ön bilgi niteliğindedir ve bu kadarı malzeme için sipariş verilmesine yeterli değildir. Malzemenin kalitesi, ebadı, adedi, tedarikçi firmanın ismi gibi seçeneklerin doğru belirlenmesi gerekir. Özellikle inşaat malzemelerinin fiyat-performans konuları için detaylı bir  araştırma yapılması gerekir. Boya ve boya malzemeleri, parkeler, duvar kağıtları… Bir evin ihtiyaçları saymakla bitmez.  Ama gönlü ahşaptan yana olanlar için seçenekler bellidir. Ahşap severlerin vazgeçilmezi yapı-ahşap-inşaat malzemeleri evlere sıcacık ve doğal bir atmosfer kazandırır.

Alçı ve Derz İhtiyaçlarınıza Cevap Bu Malzemelerde!

Sıva Alçısı, yapıların iç mekânlarında ustanın el ile tatbik ettiği perlitli bir sıva alçısıdır. Makine sıva alçısı, yine iç mekânlarda, ama sıva alçısından farklı olarak makine ile uygulanabilen perlitli alçıdır. Saten alçı, iç mekânlarda hem makine hem de el ile tatbik edilen ve son katlarda zemin düzeltme için kullanılan perdah alçısıdır. Kartonpiyer alçı, iç mekân sütun ve tavan dekorasyonlarında kullanılır. Derz dolgusu alçısı, bu alçı türü alçıpanların birleşim yerlerinde bulunan derz boşluklarının doldurulması için kullanılır.

Doğru İzolasyon Hem Bütçeyi Hem Sizi Korur

Alçı ürünleri yapısındaki gözeneklerden dolayı bulunduğu ortam ısıtıldığında hızla duvarların ısınmasını ve kış aylarının daha sıcak geçirilmesini, sıcak yaz ayları boyunca ise ortamın daha serin olmasını sağlar. Çünkü alçının ısı iletkenlik özelliği doğal malzemeler içinde ahşaba çok yakındır. Yani diğer doğal malzemelere kıyasla ısıyı ve hatta sesi daha az iletir. İnşaatlarda izolasyon sağlama yollarından biri budur.

Evinizin havasına sıcak bir şıklık katacak tüm ahşap-inşaat malzemeleri için Star Yapı Market'in online alışveriş sitesini ziyaret edebilir, benzersiz avantajlarla kaliteyi uygun fiyata almanın keyfini yaşayabilirsiniz.
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1368 (114 Sayfa)